Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

  • EcoYoung
  • Wiosenna 18
    48-304 Nysa
    woj. Opolskie
    Polska 
  • Tel: 663 553 320
  • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

 Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie od 3 do 14 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie firmy lub potwierdzeniu zamówienia, a w przypadku przesyłek pocztowych ekonomicznych do 14 dni roboczych. Firma zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu dostawy, o takim fakcie kilent  jest informowany przez sprzedawcę telefonicznie lub mailowo. 


W paczce może mmieścić się różna ilość produtkó uzależnone od gabartu

Nazwa produktu

Ilość produtku w paczce

DROPS

 - 8 szt.

KWADRART

 - 4 szt.

Mini Piłka

 - 8 szt.

Piłka XL

 - 2 szt.

Pozostałe produkty

 - 1 szt.

Meble tapicerowane

- Transport EcoYOUNG – ustalenie przed zleceniem z Klientem - Prosimy o kontakt.


  

Zwrot Twojej paczki

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od daty wydania towaru.

1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 10 dni od dnia dostarczenia zamówionego towaru. Dzień dostawy określany jest na podstawie listu przewozowego.

 2. Rezygnacja jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku braku jakichkolwiek naruszeń lub uszkodzeń w oryginalnych opakowaniach zamówionych artykułów. Zwracany towar musi być kompletny. Produkt nie może nosić śladów użytkowania.

3. Zwrot pieniędzy obejmuje wartość odsyłanego towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi Klient.

4. W przypadku rezygnacji Klient dostarcza towar na własny koszt. Do przesyłki należy bezwzględnie dołączyć paragon lub fakturę oraz numer konta na który ma byc przelana kwota zwrotu. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest wypełnienie formularza zwrotu dostępnego na stronie internetowej sklepu.  Zwroty nie zawierające powyższych dokumentów nie będą mogły być realizowane do czasu ich dostarczenia.

5. W przypadku wymiany towaru na inny, należy zarezerwować wybrany towar na wymianę, dokonując w sklepie jego zakupu, wpisując w komentarzu do zamówienia adnotację: "towar na wymianę". Nastepnie należy odesłać wymieniany towar koniecznie wraz z dokumetem zakupu (orginał lub kopia faktury). Prosimy równiez o nadesłanie maila z informacją o dokonywanej wymianie. Wymieniony towar zostanie wysłany możliwie najszybciej (do 7dni), po otrzymaniu przez nas zwrotu.
Po otrzymaniu przez państwa wymienionego towaru prosimy o podpisanie i odesłanie do nas korekty faktury. Koszty wysyłki w obie strony ponosi Klient.

6. Przesyłki odesłane na koszt  lub za pobraniem nie będą przyjmowane.

7. Zwrotu lub wymiany może dokonać tylko zamawiający.

8. Prosimy o dotrzymanie określonego terminu zwrotu. Równowartość zwróconego towaru zostanie przesłana Państwu  przelewem bankowym na konto.