Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung Cushion

EcoYoung Cushion 

wysokość: 150 cm
szerokość:120cm 

Więcej szczegółów

EcoYoung Cushion


Podziel się

 • Więcej informacji
 • Komentarze (0)
EcoYoung Cushion

wysokość: 150 cm
szerokość:120cm
Wygodny fotel, wspierający plecy i głowę.  Wykonany jest z najwyższej jakości TKANINY POLIESTEROWEJ DRUKOWANEJ lub silnych tkanin tapicerskich( nie tkaniny bawełnianej jaką używa konkurencja), posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest atestowanym 100% granulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.


TYLKO NASZE FOTELE SĄ NAPRAWDĘ DUŻE I WYGODNE

Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Piękny kształt fotela, mnóstwo kolorów wysokiej jakości materiału pozwala dopasować go do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż zajmuje niewiele miejsca.

Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV.

FOTEL ma kształt wielkiej poduchy .Położony "na płasko" staje się znakomitym materacem. Stawiając go poziomo, formujesz wspaniałą, miękką i stabilną leżankę. Gdy robisz to pionowo uzyskujesz rewelacyjny głęboki fotel z wysokim oparciem. Wszystko to osiągniesz jednym ruchem i bez wysiłku.

Można z niego korzystać w sypialni, drzemiąc, lub oglądając film w salonie. Wspaniale sprawdzi się na plaży lub tarasie. Przyda  się, gdy zjawią się niespodziewani goście.


 

 PODUCHY WYKONANE-TKANINA POLESTEROWA O WŁAŚCIWOŚCIACH WODOODPORNYCH

KOLOR WYBIERZ Z PRÓBNIKA KOLORÓW -POINFORMUJ NAS O SWOIM WYBORZE EMAILEM 

Drogi kliencie / klientko po zakupie fotela, podając kolor oraz tkaninę w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że danej tkaniny nie posiadamy na stanach magazynowych przez co czas realizacji fotela może się wydłużyć. W skrajnych przypadkach może zaistnieć sytuacją, że danego wzoru nie ma również na stanie nasz dostawca, w związku z tym zostaną Państwo o tym fakcie niezwłocznie poinformowanie i poproszeni o zmianę tkaniny.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię