Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung ZIGZAK XL

EcoYoung ZIGZAK XL

wysokość: 110 cm
szerokość: 80cm
pojemność: 250 l

Więcej szczegółów

EcoYoung ZIGZAK XL


Podziel się

 • Więcej informacji
 • Komentarze (0)
EcoYoung XL

 

wysokość: 110 cm
szerokość: 80cm
pojemność: 250 l
Wygodny fotel przeznaczony dla dzieci  i młodzieży.Wykonany jest z najwyższej jakości ekoskóry, posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest regranulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.
DO KAŻDEGO FOTELA DODAJEMY PUFĘ  POD NOGI GRATIS !!!

ECOYOUNG DAJE GWARANCJĘ, ŻE
TYLKO NASZE FOTELE SĄ NAPRAWDĘ DUŻE I WYGODNE

 

Zasada działania mebli EcoYoung:  gdy usiądziesz na fotelu to pod wpływem ciężaru Twojego ciała, kulki zaczną wypierać się nawzajem i naprężać materiał, co sprawi, że fotel dostosuje się do Twojej pozycji. Daje to niesamowity efekt relaksu i odprężenia.

 Ten model ma kształt stożka. To znaczy składa się z trzech trójkątnych płatów materiału zszytych ze sobą wzdłuż dłuższej krawędzi.  Kiedy dziecko usiądzie w odpowiednim miejscu to fotel wytworzy wygodne oparcie pod głowę i łokcie.


DOSTĘPNE KOLORY

 

 

 

 

KOLEKCJA FORMUŁA

   

 

KOLEKCJA TKANINY WZÓR

 

Drogi kliencie / klientko po zakupie fotela, podając kolor oraz tkaninę w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że danej tkaniny nie posiadamy na stanach magazynowych przez co czas realizacji fotela może się wydłużyć. W skrajnych przypadkach może zaistnieć sytuacją, że danego wzoru nie ma również na stanie nasz dostawca, w związku z tym zostaną Państwo o tym fakcie niezwłocznie poinformowanie i poproszeni o zmianę tkaniny.


 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię