Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung Grafitti kolor


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Podziel się

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Komentarze (0)

 

 

wysokość: 130 cm
szerokość: 90 cm

 

Wygodny fotel, wspierający plecy i głowę.  Wykonany jest z najwyższej jakościTKANINY  DRUKOWANEJ-MOCNA TKANINA TAPCERSKA( nie tkaniny bawełnianej jaką używa konkurencja), posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest atestowanym granulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.
DO KAŻDEGO FOTELA DODAJEMY PUFĘ POD NOGI GRATIS !!!

 

 

 

Komfort i jakość:

 

Stożkowaty kształt pufy, mnóstwo kolorów wysokiej jakości ekoskóry pozwala dopasować ją do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż można na nim siedziec lub po odwróceniu fotela można na nim leżec.

 

Zdrowie:

 

Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Jako że rewelacyjnie sprawdza się w okresie ciąży i połogu, bardzo często stosuje się go w szkołach rodzenia oraz szpitalach. Stosowana przez nas tkanina posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

 

Przeznaczenie:

 

Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV, jednak jak się okazało jest też wykorzystywany przez dzieci do zabawy. Fotel EcoYoung świetnie prezentuje się także w pubach i dyskotekach. To od Ciebie tak naprawdę zależy, do czego wykorzystasz swoje pufy EcoYoung

 

FOTEL PODUCHA  MALUCHA EcoYoung Cushion

wysokość: 120 cm

szerokość:90cm

 1. TYLKO NASZE FOTELE SĄ NAPRAWDĘ DUŻE I WYGODNE
 2. WYPEŁNIONE SĄ 100%GRANULATEM  (NIE UŻYWAMY REGRANULATU-ZMIELONYCH ŚMIECI STYROPIANOWYCH)!!!!!

Wygodny fotel, wspierający plecy i głowę.  Wykonany jest z najwyższej jakościTKANINY POLIESTEROWEJ posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest atestowanym 100% granulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.

Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Piękny kształt fotela, mnóstwo kolorów wysokiej jakości materiału pozwala dopasować go do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż zajmuje niewiele miejsca.

Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV.

Można z niego korzystać w sypialni, drzemiąc, lub oglądając film w salonie. Wspaniale sprawdzi się na plaży lub tarasie. Przyda  się, gdy zjawią się niespodziewani goście.

 

Za wysoką jakość puf EcoYoung odpowiada, m. in. ich wypełnienie. To właśnie ten element sprawia, że można w nich rozsiąść się w wygodnej w niewymuszonej pozycji. W pufach jest stosowany oryginalny granulat styropianowy EPS 100, który posiada atest PZH. Oznacza to, że jest on bezpieczny dla zdrowia i otoczenia, a także nie wpływa negatywnie na samopoczucie alergików. Wybranie tego granulatu to pewność, że puf będzie  niezwykle komfortowy i sprężysty.Jest to dziewiczy granulat wyprodukowany na potrzeby przemysłu meblowego. Tylko taki granulat jest  100%bezpiecznym wypełnieniem puf

 

Na rynku często oferowany jest tzw. regranulat, czyli zmielony styropian, który ma przypominać oryginalny granulat. Poza tym, że takie wypełnienie nie posiada atestu PZH i może mieć negatywny wpływ na zdrowie i środowisko, to dodatkowo napełnione nim pufy stają się niewygodne i ciężkie. W takiej sytuacji mebel straci swoją dotychczasową jakość. Aby nie dać się nabrać, należy zwrócić uwagę na wygląd wypełnienia. Reglanulat to pokruszony, pylący się styropian z resztkami szkodliwego kleju a granulat to kuleczki, gdzie każda okrągła kulka jest osobno.


 • Podstawa [cm]: 90
 • Wysokość [cm]: 130
 • Kolor GRAFITTI KOLOR

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię