Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung XXL

EcoYoung XXL

 Wysokość: 110 cm

Szerokość:90 cm

Więcej szczegółów


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Podziel się

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Komentarze (0)

EcoYoung XXL

 Wysokość: 110 cm

Szerokość:90 cm

 

Wygodny fotel przeznaczony dla dzieci, jak również da młodzieży oraz dorosłych . Wykonany jest z najwyższej jakości eko-skóry, posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest  granulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.

W fotelu  siedzi się  wygodnie  .Fotel termicznie izoluje dziecko od podłoża, usztywnia i odciąża jego kręgosłup. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko potrafi wiele godzin spędzać przed telewizorem.  Jest  on całkowicie bezpieczny, ponieważ nie posiada żadnych małych ani twardych elementów.

DO KAŻDEGO FOTELA DODAJEMY 1 PUFĘ POD NOGI GRATIS !!!

ECOYOUNG DAJE GWARANCJĘ, ŻE 
TYLKO NASZE FOTELE SĄ NAPRAWDĘ DUŻE I WYGODNE

 

Za wysoką jakość puf EcoYoung odpowiada, m. in. ich wypełnienie. To właśnie ten element sprawia, że można w nich rozsiąść się w wygodnej w niewymuszonej pozycji. W pufach jest stosowany oryginalny granulat styropianowy EPS 100, który posiada atest PZH. Oznacza to, że jest on bezpieczny dla zdrowia i otoczenia, a także nie wpływa negatywnie na samopoczucie alergików. Wybranie tego granulatu to pewność, że puf będzie  niezwykle komfortowy i sprężysty.Jest to dziewiczy granulat wyprodukowany na potrzeby przemysłu meblowego. Tylko taki granulat jest  100%bezpiecznym wypełnieniem puf

Na rynku często oferowany jest tzw. regranulat, czyli zmielony styropian, który ma przypominać oryginalny granulat. Poza tym, że takie wypełnienie nie posiada atestu PZH i może mieć negatywny wpływ na zdrowie i środowisko, to dodatkowo napełnione nim pufy stają się niewygodne i ciężkie. W takiej sytuacji mebel straci swoją dotychczasową jakość. Aby nie dać się nabrać, należy zwrócić uwagę na wygląd wypełnienia. Reglanulat to pokruszony, pylący się styropian z resztkami szkodliwego kleju a granulat to kuleczki, gdzie każda okrągła kulka jest osobno.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Podstawa [cm]: 90cm
 • Wysokość [cm]: 110 cm

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię