Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung ZIGZA

EcoYoung ZIGZAK 
wysokość: 105 cm
szerokość: 75 cm
pojemność: 350 l

Więcej szczegółów

EcoYoung ZIGZAK


Podziel się

 • Więcej informacji
 • Komentarze (0)
EcoYoung ZIGZAK Wygodny fotel, wspierający plecy i głowę.  Wykonany jest z najwyższej jakości TKANINY POLIESTEROWEJ DRUKOWANEJ( nie tkaniny bawełnianej jaką używa konkurencja), posiadającej atest PZH.  Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.

 

 

Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Stożkowaty kształt fotela, mnóstwo kolorów wysokiej jakości materiału pozwala dopasować go do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż zajmuje niewiele miejsca.

Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV.


DOSTĘPNE KOLORY

TKANINA


wzór fotela wybieramy według próbnika u góry- podając nam w emailu numer tkaniny

Drogi kliencie / klientko po zakupie fotela, podając kolor oraz tkaninę w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że danej tkaniny nie posiadamy na stanach magazynowych przez co czas realizacji fotela może się wydłużyć. W skrajnych przypadkach może zaistnieć sytuacją, że danego wzoru nie ma również na stanie nasz dostawca, w związku z tym zostaną Państwo o tym fakcie niezwłocznie poinformowanie i poproszeni o zmianę tkaniny.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię