Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung KOSTKA

EcoYoung KOSTKA

wysokość: 35 cm
szerokość: 35 cm


Więcej szczegółów

EcoYoung KOSTKA


* - pola wymagane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Podziel się

 • Więcej informacji
 • Komentarze (0)
EcoYoung KOSTKA
wysokość: 35 cm
szerokość: 35 cm
Doskonale nadaje się jako pufa pod nogi lub siedzisko dla dzieci i osób dorosłych. Jest świetną zabawką dla najmłodszych. Wykonana jest z najwyższej jakości eko-skóry, posiadającej atest PZH. Wnętrze pufy wypełnione jest atestowanym granulatem, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie regranulatu.

 Kostka ma  wiele zastosowań np. w zestawieniu z fotelem EcoYoung pozwala się zrelaksować i odpocząć. Można jej również użyć jako niskie siedzisko w pokoju młodzieżowym lub w kąciku wypoczynkowym placówek tj. przedszkola, przychodnie, biblioteli. Może służyć także do medytacji. Jest świetną a zarazem bezpieczną zabawka dla najmłodszych domowników.


uwaga-jesli chcesz mieć kropki wielokolorowe napisz o tym w emailu do nas !!!!!!

Za wysoką jakość puf EcoYoung odpowiada, m. in. ich wypełnienie. To właśnie ten element sprawia, że można w nich rozsiąść się w wygodnej w niewymuszonej pozycji. W pufach jest stosowany oryginalny granulat styropianowy EPS 100, który posiada atest PZH. Oznacza to, że jest on bezpieczny dla zdrowia i otoczenia, a także nie wpływa negatywnie na samopoczucie alergików. Wybranie tego granulatu to pewność, że puf będzie  niezwykle komfortowy i sprężysty.Jest to dziewiczy granulat wyprodukowany na potrzeby przemysłu meblowego. Tylko taki granulat jest  100%bezpiecznym wypełnieniem puf

 

Na rynku często oferowany jest tzw. regranulat, czyli zmielony styropian, który ma przypominać oryginalny granulat. Poza tym, że takie wypełnienie nie posiada atestu PZH i może mieć negatywny wpływ na zdrowie i środowisko, to dodatkowo napełnione nim pufy stają się niewygodne i ciężkie. W takiej sytuacji mebel straci swoją dotychczasową jakość. Aby nie dać się nabrać, należy zwrócić uwagę na wygląd wypełnienia. Reglanulat to pokruszony, pylący się styropian z resztkami szkodliwego kleju a granulat to kuleczki, gdzie każda okrągła kulka jest osobno.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię