Nasze produkty

Promocje

Wszystkie promocje

Kontakt z nami

 • EcoYoung
 • Wiosenna 18
  48-304 Nysa
  woj. Opolskie
  Polska 
 • Tel: 663 553 320
 • Email: meble@ecoyoung.pl

Reklama

Recenzje produktów

Nie ma jeszcze opinii produktów

EcoYoung FLOW

EcoYoung FLOW

wysokosc fotela 110 cm

szerokośc fotela 90 cm

Więcej szczegółów

EcoYoung FLOW


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Podziel się

 • Więcej informacji
 • Komentarze (0)

EcoYoung  FLOW XXL

wysokość: 110 cm

szerokość: 90 cm

pojemność: 350 l

Wygodny fotel, wspierający plecy i głowę.  Wykonany jest z najwyższej jakościTKANINY  DRUKOWANEJ-MOCNA TKANINA TAPCERSKA( nie tkaniny bawełnianej jaką używa konkurencja), posiadającej atest PZH. Wnętrze fotela wypełnione jest  regranulatem polistyrenowym, wyprodukowanym na potrzeby przemysłu meblowego. Fotele i pufy zamykane są na zamki, co umożliwia odsypywanie lub dosypywanie granulatu.
DO KAŻDEGO FOTELA DODAJEMY PUFĘ POD NOGI GRATIS !!!
 

Komfort i jakość:

Stożkowaty kształt pufy, mnóstwo kolorów wysokiej jakości ekoskóry pozwala dopasować ją do każdego pomieszczenia. Dużą zaletą tego modelu jest fakt, iż można na nim siedziec lub po odwróceniu fotela można na nim leżec.

Zdrowie:

Fotel doskonale przylega do kręgosłupa, dając mu optymalne podparcie. Tworzy również wygodne oparcie pod głowę. Jako że rewelacyjnie sprawdza się w okresie ciąży i połogu, bardzo często stosuje się go w szkołach rodzenia oraz szpitalach. Stosowana przez nas tkanina posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Przeznaczenie:

Fotel może pełnić wiele funkcji. Najczęściej służy jako mebel do głębokiego relaksu, oddawania się lekturze książek czy oglądania TV, jednak jak się okazało jest też wykorzystywany przez dzieci do zabawy. Fotel EcoYoung świetnie prezentuje się także w pubach i dyskotekach. To od Ciebie tak naprawdę zależy, do czego wykorzystasz swoje pufy EcoYoung

 

wzór fotela wybieramy podając numer z próbnika zamieszczonego niżej

 

 

 

 

 

  

 
 
 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
E-mail:
Temat:
Tekst:
  Dodaj opinię